Preskočiť na hlavný obsah

Deti kukuriceJúl sa pomaly chýli ku koncu a poniektorých z nás už chytá "depka"  z nového školského roka. Upokojujem sa tým, že pred nami je ešte celý august a mám dosť času na psychickú prípravu. Zatiaľ mám trošku času užiť si ešte prázdniny.
Včera večer sme sa s kamarátkou vybrali na prechádzku, s cieľom po zotmení pozorovať roj meteoritov. Čas sme si krátili fotením. Náhodou sme narazili na kukuričné pole, a séria temných fotiek bola na svete. V hustnúcom šere a absolútnom tichu sme počuli z kukurice nevysvetliteľný šramot a šuchot. Okamžite som si spomenula na kultový americký horor "Deti kukurice". Pôvod týchto divných a desivých zvukov som radšej ani nechcela poznať. Nie som milovník hororov, ale zažiť takéto malé dobrodružstvo na vlastnej koži je v podstate celkom zábavné. Okrem toho sa mi veľmi páčia takéto tajomné fotky, ktoré občas vyzerajú temne alebo trocha desivo. Myslím že tento malý "trip" dopadol v podstate celkom úspešne...
(...padajúcich hviezd sme sa nakoniec nedočkali, možno nabudúce)
Komentáre

 1. Áno, dopadol absolútne úspešne! xDDD :D
  SweetSunshine

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Bez hviezd, ale fotky vyrovnali skóre :D

   Odstrániť
  2. Ale čo moja krytka na foťák?! :( Možno ešte stále leží niekde mokrá a špinavá a osamelá...
   SweetSunshine

   Odstrániť
  3. Tak to ju možno ešte nájdeme

   Odstrániť
  4. Tak to ju možno ešte nájdeme

   Odstrániť
  5. Prešla som všetky potenciálne miesta, kde sa mohla stratiť... akoby sa po nej zem zľahla. :D Alebo si ju nejaký psíčkar uchmatol.
   SweetSunshine

   Odstrániť
  6. Možno ten chlap čo venčil orla... :D

   Odstrániť
  7. Tento komentár bol odstránený autorom.

   Odstrániť
 2. Film neznám, popravdě jsem na sledování hororů v televizi moc velký strašpytel, ale četla jsem původní Kingovu povídku. Jako většina jeho tvorby, děsivé! A fotky se k ní svojí atmosférou skvěle hodí :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja som na tom podobne, a keď už horor, tak nejaký starý (psycho, vtáky a tak), to ma až tak nedesí.

   :) trošku "strašidlácke"

   Odstrániť
 3. Ty fotky jsou skvělé! Před pár dny jsem s kamarádkou také brouzdala po kukuřičném poli a trochu se přejedla kukuřicí.. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Hah :) tak stáva sa, my sme sa boli len prejsť a urobiť tieto fotky bolo viac menej neplánované

   Odstrániť

Zverejnenie komentára

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Kto sú INFP ľudia?

V lete som sa hĺbkovo ponárala do vôd psychológie, no najviac zo všetkého ma zaujala Myers-Briggsová a jej osobnostný test. Žiaden iný psychologický test ma nevystihol tak dobre, ako tento. Myers-Briggs rozdelila ľudskú spoločnosť do 16tich kategórií. INFP je jednou z nich. Ako viete, že ste práve INFP? 
INFP sú mediátori. Sú to introverti, umelci, nekonfliktní flegmatici s otvorenými mysľami a pestrou paletou netypických vlastností. Ľudia ich považujú zvyčajne za uletených, alebo čudákov. Medzi typických predstaviteľov ľudí INFP patrí William Shakespeare, J.K. Rowling, George Orwell, Antoine de Saint-Exupéry, Franz Kafka, E.A. Poe, Vincent van Ghogh, Kurt Cobain, John Lennon a mnohí ďalší. Z postáv svetovej literatúry sú to práve Anna zo Zeleného domu, Holden Caulfield, Luna Lovegoodová či Jane Benettová. 
Čo konktérne však robí INFP ľudí tým, čím sú? 
Snívajú Hlavu majú neustále v oblakoch, vytvárajú si vlastné verzie udalostí, majú svoju realitu. Neplánujú, ale snívajú. 
Tí tichí, kt…

Ako som sa rozhodla plniť si sny

Niekoľko slov o tom, čo sa v mojom živote zmenilo, a prečo už nechcem byť lekárkou. 
Prešlo takmer pol roka, odkedy som naposledy prispievala na blog akýmkoľvek článkom. Udalosti posledných mesiacov minulého roka boli pre mňa kľúčové. Nerada som myslela na budúcnosť, nakoľko som nebola stotožnená s nijakou jej alternatívou. Bolo to ubíjajúce obdobie plné filozofovania a zamýšľania sa nad sebou samou. Kládla som si otázky: Čo chcem? Čo od budúcnosti očakávam?  Predovšetkým ide o výber predmetov na maturitu, vysokej školy, a povolania, ktorý sa neúprosne blíži. Už niekoľko rokov som rozmýšľala nad tým, že pôjdem na medicínu. Chcela som zachraňovať životy, pomáhať ľudom... Všetky moje očakávania sa zrútili ako domček z karát, keď som bola v novembri častým návštevníkom chirurgického oddelenia. Vidieť bolesť v tvárach vážne chorých pacientov a stretávať sa so smrťou deň čo deň  nie je to, čo v živote chcem. Začala som rozmýšľať nad mnohými alternatívami. Moja kamarátka mi povedala, že nep…

Čo sa módy týka...

Ako sa oblieka absolútny ignorant najnovších trendov, neznalec svetových módnych časopisov, človek, ktorý nepozná mená všetkých členov rodiny Kardashianovcov a nezaujíma sa o svet celebrít   a trendy s nimi spojené? 
Veľmi jednoducho. Obliekam si jednoducho to, čo sa mi páči. Nakoľko bývam v naozaj malom meste, príliš veľa možností pre nákup oblečenia nemám. Občas si však aj v týchto obchodoch viem čosi pekné nakúpiť. Trochu mi však vadí uniformita malého mesta, kde moju radosť z nákupu schladia aspoň dve ďalšie ženy, ktoré si kúpili ten istý sveter. Preto zakotvím rada v malých, roztrúsených butikoch na kraji námestia, v second handoch, kde občas natrafím na nenosené, atraktívne kúsky (a sama sa pritom snažím presviedčať, že v tom oblečení nikto neumrel), či dokonca v krajčírstve.  Máločo sa mi páči, ešte menej oblečenia mi aj sedí. Občas mi nevadí zájsť aj do čohosi extravagantnejšieho. Milujem retro štýl, hoci si myslím, že tieto "retro" kúsky sa stávajú čoraz častejšími …